Dlaczego ?

Znakomita większość firm nigdy na poważnie (czyli sensownie, konkretnie i atrakcyjnie) nie sformułuje słowami tego co faktycznie robi oraz jakie ma cele i zamierzenia na przyszłość. Przyczyn tego zjawiska jest wiele: od braku biegłości w pisaniu poprzez niedbałość i brak czasu aż po trudności z samookreśleniem. W efekcie zamiast dać klientowi to czego szuka, dają klientom to:

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i dbałością o zadowolenie klientów i poczynionymi inwestycjami... bla bla bla.

 


Nasza misja jest prosta:

1. Skutecznie kreujemy wizerunek firm, tworzymy i komunikujemy marki aby nasi klienci mogli się rozwijać i zarabiać.

2. Lubimy to co robimy i cieszymy się pomagając klientom osiągać zamierzone cele.


 

Kim jesteśmy

Kobrado to mały zespół specjalistów założony i prowadzony przez Krzysztof Zielińskiego (wybitnego fotografa i specjalistę od komunikacji marketingowej). Krzysztof jest zaangażowany jest osobiście (choć w różnym stopniu) w każdy projekt realizowany w Kobrado.

Co oferujemy

Kreujemy dobre rozwiązania marketingowe dla naszych klientów. Pracujemy od przygotowania strategii aż do realizacji. Kreatywne podejście i oparty na doświadczeniu biznesowym pragmatyzm całego zespołu gwarantuje skuteczność i adekwatną jakość. Nie stosujemy gotowych szablonów - "szyjemy na miarę" ponieważ silna marka to marka autentyczna, a dziś klienci instynktownie rozpoznają każdą imitację i każdego uzurpatora.

Gdzie nas znaleźć

Początki Kobrado związane są z Berlinem gdzie zaczęliśmy działać w 2006. Chociaż od początku mieliśmy sporo polskich klientów to dopiero w 2017 przenieśliśmy siedzibę do Polski. Nasze berlińskie biuro skupia się teraz na obsłudze polskich eksporterów oraz firm zagranicznych wchodzących na polski rynek. W praktyce zwykle pracujemy z różnych lokalizacji w europie (czasem i na świecie) - a odległość do klienta przestała być przeszkodą (choć czasem różnice czasu dają w kość).

TOP